Karton Polska inwestuje w siatkarską młodzież!

126174157_445171956471736_3181778367320402215_n.jpg
O tym, że Karton Polska inwestuje w sport, szczególnie w siatkówkę, nie trzeba nikogo przekonywać. Tym razem nasza firma zdecydowała się na wsparcie UKS Akademia Siatkówki w Zduńskiej Woli, która jednocześnie rozpoczęła współpracę również z PGE Skrą Bełchatów, czyli jednym z najlepszych polskich klubów!

Karton Polska od blisko roku jest sponsorem najbardziej utytułowanej polskiej drużynie siatkarskiej w XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że dzięki wsparciu naszej firmy bełchatowianie mogą utrzymywać wysoki poziom sportowy oraz organizacyjny. Kibicom nie trzeba przypominać, że w PGE Skrze grają takie gwiazdy jak Karol Kłos, Grzegorz Łomacz, Mateusz Bieniek (mistrzowie świata), a także Taylor Sander, czyli amerykański zawodnik uznany za jednego z najlepszych przyjmujących na świecie.

Nasza firma inwestuje jednak nie tylko w dorosłą, ale również młodzieżową siatkówkę. Niedawno oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z klubem UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola.

- Chcemy wspierać młode talenty, bo wiemy, że adepci tego pięknego sportu mają w sobie wiele pasji i marzeń. To, w połączeniu z odpowiednią opieką i wsparciem, może zaowocować rozwojem zdolnej młodzieży i, kto wie, czy właśnie w naszym regionie nie znajdziemy następców na miarę gwiazd PGE Skry Bełchatów? - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel Karton Polska.

Warto wspomnieć, że dzięki takiej współpracy młodzi siatkarze ze Zduńskiej Woli, którzy są włączeni w program szkoleniowy Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów, będą mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniach z zawodnikami oraz w meczach w hali Energia, a także gry w ogólnopolskich turniejach.

- Klub ze Zduńskiej Woli może naprawdę być dumny i szczęśliwy, że ma wsparcie ze strony takiej firmy, jaką jest Karton Polska - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A. - My już się przekonaliśmy, że Karton Polska faktycznie angażuje się we współpracę i to nie tylko pod względem biznesowym, ale również interesuje się codziennym życiem klubu i w razie potrzeby oferuje dodatkową pomoc. Z kolei jako PGE Skra dołożymy wszelkich starań, by filia naszej Akademii rosła w siłę i pomagała w rozwoju młodych siatkarek i siatkarzy.

Dzięki wsparciu Karton Polska już teraz władze UKS Akademia Siatkówki mają poważne plany.

- W ostatnich latach skupialiśmy się na siatkówce kobiecej, ale teraz chcemy rozwinąć również sekcję chłopców, a w przyszłości wrócić do tradycji i stworzyć przynajmniej trzecioligową drużynę męską - dodaje Anna Danielska, prezes UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola..

Warto przypomnieć, że nasza firma w sierpniu zorganizowała towarzyski mecz pomiędzy PGE Skrą a Cerradem Enea Czarnymi Radom, który odbył się w nowej hali w Zduńskiej Woli. To był jeszcze nieformalny początek współpracy pomiędzy UKS AS a Karton Polska i PGE Skrą Bełchatów.

- To było wielkie wydarzenie, które odbiło się echem nie tylko w naszym mieście, ale również w całej Polsce - wspomina Maciej Kołodziejczyk. - Już wtedy młodzież z UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola mogła podziwiać siatkówkę na najwyższym poziomie, a przy okazji aktywnie uczestniczyć w widowisku podając piłki mistrzom. To na pewno przełożyło się na cele i marzenia tych młodych siatkarzy. Jestem przekonany, że to nie ostatnie takie wydarzenie w Zduńskiej Woli, które będzie promowało ten piękny sport.

Warto dodać, że nabór do młodzieżowych drużyn UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola wciąż jest otwarty. - Zapraszamy wszystkich do siatkarskich treningów. Na pewno będziecie mogli liczyć na nasze wsparcie - kończy Maciej Kołodziejczyk. Więcej informacji o projekcie w naszym mieście znajdziesz na facebookowej stronie UKS Akademia Siatkówki.

Any Questions? Get in Touch!

We are available monday to friday 7am - 6pm (GMT +1)
Contact Us