Karton Polska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

144505282_1335470756805584_9159179583012362173_n.jpg
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to ważny dzień, który celebrują miliony naszych rodaków nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. W tym roku również firma Karton Polska dołączyła się do obchodów WOŚP w Zduńskiej Woli.

W ciągu 28. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny ponad 65 tys. urządzeń o wartości ponad 1,3 miliarda złotych. Co ciekawe, każdego roku pobijany jest rekord, jeśli chodzi o zebraną sumę. Nie inaczej było podczas 29. Finału, bowiem choć jeszcze nie zakończono wszystkich licytacji i zbiórek, już teraz wiadomo, że deklarowana kwota na konto WOŚP to 127 495 626 złotych.

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wyjątkowy. Ze względu na pandemię, nie odbywały się wielkie koncerty z publicznością (zastąpiły je telewizyjne), a symboliczne serduszka od wolontariuszy darczyńcy musieli naklejać sobie sami. Magia WOŚP wciąż jednak trwa i działa także na… Karton Polska!

Firma w tym roku znacznie wsparła sztab WOŚP w Zduńskiej Woli. Przygotowała m.in. specjalne pudełka na pizzę z “Restauracji w Kamienicy”, w której za symboliczną kwotę można było zamówić posiłek w trakcie serca.

- Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zawsze wyjątkowe chwile. W tym roku postanowiliśmy wziąć aktywny udział w tej wyjątkowej inicjatywie, dlatego chętnie odpowiedzieliśmy na zapytanie sztabu w Zduńskiej Woli. Nasza działalność społeczna i charytatywna to działania z naszych wielkich serc, a tej pomocy nigdy nie jest za wiele. Jestem dumny, że jako Karton Polska możemy dołożyć swoją cegiełkę - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel firmy Karton Polska.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy skupi się na pomocy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Any Questions? Get in Touch!

We are available monday to friday 7am - 6pm (GMT +1)
Contact Us