Produkcja opakowań z tektury to nasz priorytet, ale po godzinach angażujemy się przede wszystkim w Grupę Motocyklową APC Moto-Pasja. Piękny czas spędzony na podróżach jednośladem jest nie do opisania, ale oprócz samej jazdy, nasza grupa włącza się w liczne akcje charytatywne i nie tylko.

Każda osoba z Grupy Motocyklowej APC Moto-Pasja posiada licencję sędziowską UCI, co uprawnia do sędziowania międzynarodowych wyścigów kolarskich, włącznie z World Tour.

Motocykliści cały czas podnoszą swoje umiejętności, co pozwoliło na pomoc w organizacji 20 oficjalnych imprez sportowych, a także wielu inicjatyw charytatywnych, biegów, a także spotkania z młodzieżą mające na celu propagowanie bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym i odwiedziny w domach dziecka.

Grupa Motocyklowa APC Moto-Pasja znacznie zaangażowała się również w walkę z pandemią koronawirusa. To właśnie dzięki niej do wielu szpitali i instytucji z województwa łódzkiego trafiło setki przyłbic i masek. Ponadto, osoby z Grupy Motocyklowej włączyli się m.in. w akcje oddawania krwi, wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz organizują imprezę MotoMikołaje.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 -18:00
Napisz lub zadzwoń