Poznaj nas bliżej

Producent opakowań z tektur litych i falistych

Karton Polska opakowania z tektury tworzy od ponad 20 lat, łącząc przy tym pokolenia. Rodzinne podejście do biznesu sprawia, że dbamy nie tylko o klientów, ale również o pracowników, którzy są z nami od dekad. Dziś nasza firma to prężnie działające przedsiębiorstwo - producent opakowań tekturowych dostarczający najwyższej jakości opakowania dla czołowych firm i producentów zarówno w kraju, jak i na świecie. Karton Polska podąża za trendami i stawia na ciągły rozwój - stąd nowe pomysły i szereg innowacji wprowadzanych w świecie tektury i opakowań.

150 +

Wykwalifikowanych pracowników

21

Lat Doświadczenia

30 +

krajów, gdzie dostarczamy
opakowania

nowoczesne zaplecze techniczne

Park Maszynowy

Karton Polska dysponuje dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, który pozwala na sprawną, swobodną i profesjonalną pracę. Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają szybko i z wysoką jakością wykonać każde zlecone przez Klienta tektury czy opakowanie. To owocuje współpracą ze światowymi koncernami, a z roku na rok systematycznie inwestujemy w nowe maszyny i oprogramowanie. Opakowania i tektury wykonujemy na liniach produkcyjnych, do których zaliczają się:

  • wycinarka-drukarko-składarko-sklejarka MARTIN
  • kaszerownica LAMINA
  • drukarka DERITEND
  • wykrawarka płaska KLETT COBRA
  • sklejarki wielopunktowe JAGENBERG i VEGA.
Co nas wyróżnia

Dlaczego Karton Polska

Najwyższa jakość

Zobowiązujemy się spełniać wymagania prawne i normatywne dotyczące produkowanych wyrobów. Zapewniamy powtarzalność produktu między zamówieniami.

Dowolna Ilość

Posiadany park maszynowy oraz szerokie możliwości produkcyjne oparte o doświadczoną i wykwalifikowaną załogę sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

Indywidualne podejście

Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Oddajemy do Państwa dyspozycji jedną, dedykowaną osobę odpowiedzialną za współpracę i obsługę Państwa zamówienia.

kompleksowa obsługa

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od projektu opakowania, przez realizację, a skończywszy na dostarczeniu gotowego produktu do Klienta własnym transportem.

Lata doświadczenia

Nasza Historia

Jesteśmy z Wami od 1989 roku.

Historia firmy Karton Polska, która została założona w Zduńskiej Woli, sięga przełomu lat 80. i 90. Zdobyte doświadczenie a także nieustanny rozwój gwarantują naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej firmy.

więcej
Odpowiedzialnie

Wspieramy

Zaangażowani sportowo i społecznie

Karton Polska od lat angażuje się w działania wspierające sport oraz lokalną społeczność. Nasza firma nie tylko rozwija się w branży tekturowej, ale również angażuje się w różne inicjatywy sportowe i społeczne.

więcej
Po godzinach

Nasza pasja

Łączymy przyjemne z pożytecznym

Praca nad opakowaniami i tekturą to nasz priorytet, ale po godzinach angażujemy się między innymi w Grupę Motocyklową APC Moto-Pasja ...

więcej

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 -18:00
Napisz lub zadzwoń