Karton Polska od lat angażuje się w działania wspierające sport oraz lokalną społeczność. Nasza firma nie tylko rozwija się w branży tekturowej, ale również angażuje się w różne inicjatywy sportowe i społeczne.

Kolarstwo

Karton Polska wspiera Stowarzyszenie APC "Akcja dla Kolarstwa" oraz jest sponsorem Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego “Po Ziemi Łódzkiej” Karton Polska Tour, który ma ponad 25-letnią tradycję i jest jedną z największych tego typu imprez w województwie łódzkim. To tylko potwierdza nasze przywiązanie do regionu i pomaga propagować sport wśród dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję zawodów.


Siatkówka

Jako producent tektury i opakowań jesteśmy również dumnym sponsorem PGE Skry Bełchatów, czyli jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów siatkarskich na świecie. To dziewięciokrotny mistrz Polski, zdobywca medali Ligi Mistrzów czy Klubowych Mistrzostw Świata, a w składzie ma tak uznanych siatkarzy jak Karol Kłos, Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki, Norbert Huber czy Mateusz Bieniek. W minionym sezonie przy wsparciu naszej firmy PGE Skra wywalczyła trzecie miejsce na koniec sezonu PlusLigi.


Działania lokalne i społeczne

Karton Polska wspiera także lokalne inicjatywy, czyli piłkarski klub TS Janiszewice, którego gracze dzięki naszej firmie mogą realizować swoją pasję. Jako wiodący producent tektury i opakowań realizujemy również nasze zainteresowania w Grupie Motocyklowej APC Moto-Pasja, przez którą także niesiemy pomoc.


Karton Polska i Grupy APC Moto-Pasja - wsparcie służb medycznych w trakcie pandemii Covid-19

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 -18:00
Napisz lub zadzwoń