Karton Polska wciąż w rodzinie PGE Skry!

skra.jpg
Miło nam poinformować, że nasza firma wciąż będzie wspierać PGE Skrę Bełchatów, czyli jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w XXI wieku. Co więcej, postanowiliśmy rozszerzyć naszą współpracę!

PGE Skra to klub z wieloma sukcesami. Tylko na arenie krajowej bełchatowianie wywalczyli dziewięć tytułów mistrza Polski, a do tego siedem krajowych pucharów oraz cztery Superpuchary. PGE Skra z sukcesami walczyła również poza granicami naszego kraju. Na swoim koncie ma srebrny i brązowe medale Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata. Ponadto, klub świetnie radzi sobie również na polu organizacyjnym czy marketingowym.

Nic więc dziwnego, że w styczniu 2020 roku firma Karton Polska postanowiła dołączyć do grona sponsorów PGE Skry. Od wielu lat nasi pracownicy kibicują bełchatowskiemu zespołowi i to nie tylko ze względu na fakt, że to klub z regionu łódzkiego. Dzięki temu mogliśmy jeszcze bardziej przeżywać siatkarskie emocje i kibicować PGE Skrze w walce o kolejne medale oraz wspierać żółto-czarnych graczy w europejskich pucharach.

Po dwóch sezonach współpracy z PGE Skrą właściciel firmy Karton Polska Maciej Kołodziejczyk nie ukrywa, że była to bardzo dobra decyzja. Obie strony są zadowolone i czerpią korzyści biznesowe i wizerunkowe. Dlatego Karton Polska postanowiła nie tylko przedłużyć współpracę, ale również zwiększyć swoje zaangażowanie w bełchatowski klub. To z kolei przełoży się na większą intensywność działań marketingowych skierowanych do kibiców, a także partnerów biznesowych klubu.

- Decyzja o rozszerzeniu współpracy nie była trudna. Cieszę się, że wspieramy klub, którego jesteśmy kibicami i dzięki nam PGE Skra może w pewnym stopniu liczyć na stabilizację oraz swobodnie funkcjonować. Mam nadzieję, że przy trzecim wspólnym sezonie bełchatowianie wywalczą medal PlusLigi i w maju wspólnie będziemy świętować. I cieszę się, że nareszcie będziemy mogli to zobaczyć na żywo w hali Energia. Do zobaczenia! - mówi Maciej Kołodziejczyk, właściciel firmy Karton Polska.

- Każdemu życzę takich sponsorów, jakim jest Karton Polska. To firma z regionu i utożsamia się również z naszym klubem. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak Maciej Kołodziejczyk przeżywa mecze PGE Skry i cieszę się, że wśród naszych sponsorów mamy również kibiców. To będzie nasz kolejny wspólny sezon i także liczę na to, że zakończymy go medalem mistrzostw Polski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Zapraszamy do kibicowania PGE Skrze Bełchatów!

Any Questions? Get in Touch!

We are available monday to friday 7am - 6pm (GMT +1)
Contact Us