KARTON Polska oficjalnym sponsorem PGE Skry Bełchatów

karton_sm.png
Sponsoring sportu to dziś jedna z najskuteczniejszych form marketingowych, dlatego również nasza firma zdecydowała się na taki krok.

Wybór naturalnie padł na PGE Skrę Bełchatów, czyli nie tylko klub z regionu, ale również uznaną markę w Polsce i na świecie.

Tym bardziej cieszę się, że dziewięciokrotny mistrz Polski, który zasłynął na arenie międzynarodowej zgodził się na współpracę z naszą firmą. Zapewniam, że zarówno ja, jak i pracownicy Karton Polska będą głośno wspierać drużynę na trybunach hali Energia, by złoto PlusLigi wróciło do Bełchatowa - Maciej Kołodziejczyk.

W historii firmy Karton Polska nastąpił przełomowy moment. W styczniu 2020r. dołączyliśmy do grona sponsorów drużyny siatkarskiej PGE Skra Bełchatów.25 stycznia przed rozpoczęciem meczu kibice klubu poznali nowego sponsora ich drużyny. Konrad Piechocki- prezes PGE Skry Bełchatów oraz Grzegorz Stawinoga– vice prezes klubu zaprosili na płytę boiska prezesa naszej firmy. Po oficjalnym przyjęciu firmy Karton Polska klub przyjął nas do swojej sportowej rodziny.

- Grono sponsorów naszego klubu wciąż się powiększa, a to potwierdza, że firmy wciąż widzą w PGE Skrze potencjał sportowy i biznesowy. Cieszy mnie również fakt, że Karton Polska to firma ze Zduńskiej Woli, czyli województwa łódzkiego, a więc chce wspierać klub z regionu, szczególnie w roku obchodów 90-lecia naszego klubu i wybrała akurat PGE Skrę. Liczę na owocną realizację wspólnych celów biznesowych, a przede wszystkim wspólną drogę po mistrzostwo Polski -

mówi Konrad Piechocki, prezes PGE SKRY Bełchatów.

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 -18:00
Napisz lub zadzwoń